×
Arrow
IMDB : 7.6 - 2012
Kategori : AksiyonGerilimSuç
Toplam Sezon : 8
Özet ve Detaylar

Bir çizgi roman kahramanı olan arrow bu dizide hayat buluyor. Dizi, Green Arrow olarak bilinen kahraman Oliver Queen’in yaşamını aktarmaktadır. Oliver Queen zengin bir ailenin çocuğudur. Verdiği partiler, birlikte olduğu kızlarla sosyete dünyasının playboy’u olmuştur.Verdiği partiler, birlikte olduğu kızlarla sosyete dünyasının playboy’u olmuştur.

Bir gün Oliver babasıyla birlikte bir yat gezisine çıkar. Gezinti sırasında fırtınaya yakalanırlar. Ve tekne batar. Oliver’ın babası ölmüştür. Ölmeden önce kendisine bir defter verir. Bu defterde yaşadıkları şehre ve babasına kötülük yapanların ismi yazmaktadır. Oliver’dan bunları hesabını sormasını ister.

1 – 2 ve 3.Sezon

Oliver Artık başkalarına ilham olmaya başlamıştır. Sezon içerisinde yeni süper kahramanlar ortaya çıkmıştır: Speed – Arsenal – Roy Harper (Colton Haynes) Oliver’ın kendi eğitti çizgi romanlarda sıkça bulunan bir karakterdir. Sezonun Ana Konusu Sara Lance ‘ in Suikastçiler Birliği’ne dönmesinden sonra Starling Şehri’nde öldürülmesidir. Oliver’ın bu konuyu League Of Assasins (Suikastçiler Birliği) ile sorun yaşamadan halletmeye çalışmasını konu alır. Sezonun Kötüsü Ra’s Al Ghul’dur. Oliver, geçmişinde Hong Kong’a gitmiştir. Orada, ARGUS isimli bir gizli servise zorla çalıştırılmıştır. Bu sırada karşılaştığı Omega Virüsü ile tanışmıştır. Ra’s Al Ghul ise Starling Şehri’ne bu virüsü yaymaya çalışmıştır.

7.6
Imdb Puanı
6.5
Editör Puanı
Toplam 0 Yorum Var.
İçeriği Bildir
Popüler Diziler