×
Ozark
IMDB : 8.4 - 2017
Kategori : AksiyonBilim Kurgu
Toplam Sezon : 3
Özet ve Detaylar

Ozark bir Amerikalı suç dram web televizyon yarattığı dizisi Bill Dubuque ve Mark Williams ve ürettiği Medya Hakları Sermaye . Jason Bateman serisinde yıldız; o da sezon 1 ilk iki ve son iki bölüm ve sezon 2’nin ilk iki ilk sezonu dokuz birer saatlik bölüm ve son bir 80 dakikalık bölüm içermektedir yönettiği ve serbest bırakıldı Netflix 21 Temmuz 2017 üzerinde serisi 10 Ekim 2018 tarihinde 31 Ağustos tarihinde serbest bırakıldı 15 Ağustos 2017, 2018 için 10 bölümlük ikinci sezonu için yenilendi, dizi 2019 yılında piyasaya sürülecek 10 bölümlük üçüncü sezon için yenilendi.

Bateman mali planlayıcısı Marty Byrde canlandırıyor ve Laura Linney eşi Wendy Byrde, aile taşınmadan önce bir ev kadını oldu siyasi kampanyalar üzerinde bir halkla ilişkiler danışmanı canlandırıyor Ozarks.

Arsa

Mali planlayıcısı Marty Byrde aniden gelen aileyi yeniden yerleştirir Chicago banliyösünde Naperville yazlık ve dinlenme topluluğuna Osage Beach , Missouri bir sonraki para aklama düzeni ters giderse, o da daha büyük bir aklama operasyonu kurarak Meksikalı uyuşturucu mafyasıyla telafi etmek gerekir Ozarks . Byrdes Missouri geldiğinde, onlar Langmores ve snell dahil olmak üzere yerel suçlularla dolanabilir.

Üretim

Gösteri için az kıyı tesisi ayarlanır Lake of the Ozarks 1980’lerde Missouri okuluna devam etmekte iken Dizinin yaratıcısı Dubuque bir rıhtım el olarak çalıştı Alhonna Resort and Marina, ilham. Çekim yerlerde çoğu içindedir Atlanta at alanda Gölü Allatoona ve Göl Lanier’e çünkü Georgia eyaletinde tarafından sunulan vergi indirimleri, daha doğrusu Ozarks Lake daha. Film ekibi yoğun Alhonna Resort özelliğini çalıştıktan sonra Gürcistan’da bir dizi inşa ettiler. Bazı sahneler şeklinde çekilir Chicago yerlerde. Pilotun sadece birkaç sahneleri kentinde çekildi Lake Ozark, Missouri ; Bu işaret ve “Injun Joe lokal ünlü “Ozarks Lake Of Welcome To” nin çekimleri dahil Susturucu Adam ” heykeli. Başlangıçta, Jason Bateman ilk sezon için tek yönetici olması gerekiyordu, ancak planın çatışmaları bunu engelledi, bu yüzden sadece ilk ikiyi son yönetti. Serisi 15 Ağustos 2017 tarihinde 10 bölümlük ikinci sezonu için yenilendi.

Kredisi açılış

Grafik tasarımcısı Fred Davis Her bölümde başında siyah bir arka plan üzerinde özellikli bir beyaz mektup ‘O’ yarattı. ‘O’ dörde daire içinde bu bölüm ana arsa puan habercisi dört sembol bulunmaktadır. Ayrıca, bu elle çizilmiş sembolik görüntülerin her bir “Ozark” kalan harfleri temsil etmek için oluşturulmuştur. Örneğin, bölüm tek, bir diz çökmüş adam “Z” temsil eder; Bir bina “A” temsil ettiği; Bir silah “R” temsil ettiği; ve düşen adam “K” temsil eder.

  • Yapım Yılı
    2017
  • Kategori
  • Yönetmen
    Bill Dubuque, Mark Williams (II)
  • Oyuncular
8.4
Imdb Puanı
9.0
Editör Puanı
Toplam 0 Yorum Var.
İçeriği Bildir
Popüler Diziler