×
The 100
IMDB : 7.7 - 2014
Kategori : AksiyonSuç
Toplam Sezon : 7
Özet ve Detaylar

100 (telaffuz Hundred  ) prömiyeri bir Amerikan kıyamet sonrası dram televizyon dizisidir. CW sırasında 2013-14 Amerikan televizyon sezonu . Dizi dayanmaktadır aynı isimli bir kitap , Kass Morgan tarafından bir dizi ilk, ve Jason Rothenberg tarafından geliştirilen. Serisi Çarşamba 19 Mart 2014 tarihinde prömiyeri.

Aşağıdaki televizyon dizisi yayınlanmış olan karakterlerin bir listesidir. Bazı adını veya üzerine dayanmasına rağmen, Kass Morgan’ın karakterleri 100 roman serisi , televizyon dizisi yalnızca oluşturulan başkaları da vardır.

Karakterler

Gök İnsanları

Gök İnsanları (olarak da bilinen Arkers veya Skaikru Trigedasleng cinsinden). Diri Gök insanları bugün nükleer kıyamet hayatta insanların torunları Ark olarak bilinen uluslararası uzay istasyonuna gelen insanları tanımlamak için Grounders tarafından kullanılan bir terimdir 97 yıl Gök insanları toplum içinde. Ark uzayda yaşayarak serisinden önce, (aynı zamanda suçlular olarak da bilinir) 100 olarak bilinen bir alt grup, açıkça belli olduktan sonra, yüz çocuk suçlular tanımlamak için kullanılan bir terim var Ark ölmekte olduğunu, gezegen kendi suçlarının affedilmesi olma karşılığında hayatta Gök İnsanlar geri kalanı için yeterince yaşanabilir hale gelmişti olmadığını belirlemek amacıyla Dünya’ya gönderildi. Ancak, adı 100 Yukarıda belirtilen yüz suçlular ile birlikte Dünya’ya onlarla birlikte gelen iki ek genç yetişkinler vardı, çünkü hafif bir yanlış isim olduğunu; biri kız kardeşi güvenliğini sağlamak için Gemilerine gizlice bir güvenlik görevlisi oldu ve diğer suçlular yolculuğuna hayatta kaldığını konsey güvence vermek için kısa süre sonra bir elmanın aşağı Dünya’ya gelen genç bir mühendisti.

Grounders

Grounders (ya Dışarıdakiler onlar Dağ Men bilindiği gibi,) yer yerine ya Dünya’da doğmuş kişilerden gruplarını tanımlamak için kullanılan ortak bir terimdir Mount Weather . Grounders nedeniyle nükleer radyasyona onların geliştirilmiş toleransa göre, 97 yıl önce nükleer kıyamet hayatta insanların torunları. İki grup arasındaki ilişkiler yavaş yavaş olsa Gök İnsanların çoğu, sadece onlar düşman sömürgecilerin bakınız 100, negatif görünüme sahip Grounders bir sürü gibi, barbar taş çağı vahşiler bkz Grounders karşı olumsuz görüşlere sahip zamanla iyileştirilmesi. Grounders bir İngiliz tabanlı konuşan pidgin dili birçoğu da düzenli İngilizce biliyorum rağmen, Trigedasleng aradı.

7.7
Imdb Puanı
8.8
Editör Puanı
Toplam 0 Yorum Var.
İçeriği Bildir
Popüler Diziler